proč “e”

V názvu domény se vyskytuje písmeno “e”. Dal jsem ho tam schválně, jelikož by mělo reprezentovat to, k jakému účelu by měl tento blog sloužit. Měl by sloužit k představení architektury, která je elegantní, efektní, ekonomická, energeticky nenáročná, efektivní a environmentální. Acrhitektury, která se začíná více a více prosazovat. Architektury, která se zajímá o své okolí…

Jelikož se jedná o blog o architektuře z pohledu jednoho konkrétního jedince, tak některé pohledy mohu být čistě subjektivní záležitostí. Chci sem dávat zajímavé projekty z celého světa, které jsou něčím zajímavé a obohacující, inspirativní a dotažené. Na druhou stranu bych zde rád poskytnul prostor pro poradenství v rámci České Republiky pro ty, kteří váhají nad tím, zda-li si pro svůj projekt chtějí najmout architekta a nebo ne, případně, kteří řeší opravdu drobnosti a raději by věc pouze zkonzultovali.

Najmout si architekta může být někdy velice složité a pro někoho možná i zbytečné, ale na druhou stranu dobrý architekt je schopen navrhnout optimální řešení, které má hlavu a patu a je přívětivé jak k peněžence investora, tak i ostatních. Dobrý architekt může v konečném důsledku ušetřit mnoho finančních protředků. Jelikož jak se říká: “Dobrá rada nad zlato.” V tomto případě to platí také. Pokud byste tedy chtěli zkonzultovat Vaši představu o domu, bytě, řešení koupelny a nebo obýváku, tak napište na můj e-mail a já se Vám ozvu zpět s nabídkou.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.